Úvod > Škola > Aktuality > Zahájení školního roku

Datum konání:
30.8.2023

Vážení rodiče, milí žáci,

nový školní rok zahájíme následovně:

PONDĚLÍ 4. ZÁŘÍ:

• Žáci prvních tříd se svými rodiči a žáci devátých tříd se sejdou v pondělí 4. září 2023 v 8:00 hod.  v tělocvičně SKC (Sportovně kulturní centrum) v Ondřejově, Choceradská 62, kde proběhne slavnostní uvítání prvňáčků.

Poté se prvňáčci se svými třídními učitelkami, rodiči a svými „patrony“ z řad žáků devátých tříd přesunou do svých tříd na odloučené pracoviště Průběžná 274, Ondřejov (zdravotní středisko), kde si prohlédnou třídy a seznámí se s třídními učitelkami. Konec cca kolem 9:30 hod.

• Žáci 3. – 8. tříd se sejdou v 7:50 hod. ve svých kmenových třídách v hlavní budově na nám. 9.května 68.
  • Žáci 2.A a 2.B mají kmenové třídy na odloučeném pracovišti Choceradská 62 (SKC), kde se sejdou se svými třídními učitelkami v 7:50 hod.

První den ve škole proběhne přivítání žáků od třídních učitelů v kmenových třídách – žáci vstupují do školy bez přezutí, nepotřebují aktovky ani svačinu. Předpokládané ukončení prvního dne školního roku je max. do 8:35 hod. Po ukončení žáci odchází sami domů.

Školní družina je v tento den v provozu pro přihlášené žáky do 17:00 hod.

Školní jídelna je v tento den v provozu pro přihlášené žáky od 10:30 hod.

Harmonogram výuky v prvním týdnu školního roku 2023/2024

(s výjimkou žáků prvních tříd, kteří budou ve zvláštním režimu)

ÚTERÝ 5. září a STŘEDA 6. září 2023

se sejdeme klasicky v 7:50 hod. ve třídách, kde proběhnou třídnické hodiny (seznámení se ŠŘ, poučení o bezpečném chování BOZ a PO, poučení o dodržování hygienických podmínek, informace k průběhu školního roku, podmínky klasifikace, předání učebnic, rozvrhů atd.).

Vyučování pro 1. stupeň končí v 11:25, pro 2.stupeň ve 12:20.

• Školní jídelna a školní družina: od úterý 4. září 2023 bude v provozu školní jídelna i školní družina (i ranní) pouze pro přihlášené žáky. Jejich činnost navazuje na vyučování.

Od čtvrtka 7. září 2023 bude výuka probíhat podle řádného rozvrhu.

Těšíme se na Vás!